DOROŚLI

„Cudem nie jest to że skończyłem, Cudem jest to że miałem odwagę zacząć”

Taniec to wspaniały lek przeciwdepresyjny zwalczający stres, będący przyczyną wielu chorób . Podstawowe elementy tańca – ruch i rytm – stają się drogą do uzyskania harmonii ciała i umysłu. Jak każda aktywność fizyczna, taniec pobudza wydzielanie endorfin (tzw. hormonów szczęścia). Zatańcz i poczuj jak zmniejsza się Twoje napięcie i poprawia samopoczucie psycho-fizyczne. Emocje wywołane przez taniec mobilizują organizm człowieka i pozwalają na wykonywanie coraz trudniejszych zadań jakie stawia przed nami życie. Najważniejsze jest to, że w tańcu i w ruchu możemy poznać siebie.

Figulina Fitdance

Figulina Fitdance skierowane dla każdego, kto tylko ma ochotę choć na moment oderwać się od szarej rzeczywistości. Porywająca muzyka, programy bijące rekordy popularności na całym świecie i odpowiednie formy aktywności pozwolą w atmosferze luzu i dobrej zabawy wykonać dobry trening. Najlepszą inwestycją w zdrowie jest ruch, a taniec – lekiem

FIGULINA proponuje zajęcia:

Ostatnio na Facebooku

Facebook Pagelike Widget

Nie trać czasu

Dołącz do nas już dziś!

Zapewnij sobie prawdę w życiu i odwagę żeby zmienić to co złe. Motywuj się do działania – żyj i szanuj każdego motyla, którego skrzydła nadają koloru szarej codzienności.

Zapisz dziecko lub siebie!