Sklep Figulina 14 dni na zwrot Darmowa dostawa od 200 zł

O NAS

Motywujemy do działania, ruch to witamina życia!

W pogoni za szczęściem zapominamy o tym co najważniejsze … jak ważne jest to co dzieje się tu i teraz. Od urodzenia kształtujemy nawyki, uczymy się, obserwacja otoczenia wpływa na nasze zachowanie. Początkowo zdani jesteśmy na naszych rodziców. To oni uczą jak postawić pierwszy krok. Świadomy, mądry rodzic dba z największą starannością o rozwój swojego dziecka, ale nie zawsze może mu poświęcić tyle czasu ile maluch potrzebuje.

Leć jak motyl „i nigdy ….nie daj sobie wmówić ze czegoś nie potrafisz”.

Figulina to gąsienica, z której za moment powstanie piękny motyl. Baw się i pracuj każdego dnia aby zostać mądrym i pięknym motylem. Rozwijaj pasję, poznaj samego siebie, poznaj świat. Leć jak motyl „i nigdy ….nie daj sobie wmówić ze czegoś nie potrafisz”. Ruch to zdrowie, taniec to witamina życia – subtelny balans pomiędzy ideałem, a pięknem . Rozwiń skrzydła , zdrowo i bezpiecznie wkraczaj w każdy kolejny etap lotu. Tańcz i śmiej się , płacz kiedy łzy cisną się do oczu . Zapewnij sobie prawdę w życiu i odwagę żeby zmienić to co złe. Motywuj się do działania – żyj i szanuj każdego motyla , którego skrzydła nadają koloru szarej codzienności.

Ostatnio na Facebooku

Facebook Pagelike Widget

Nie trać czasu

Dołącz do nas już dziś!

Zapewnij sobie prawdę w życiu i odwagę żeby zmienić to co złe. Motywuj się do działania – żyj i szanuj każdego motyla, którego skrzydła nadają koloru szarej codzienności.

Zapisz dziecko lub siebie!