NASZA MISJA

Motywujemy do działania, ruch to witamina życia!

Od urodzenia dziecko kształtuje swoje nawyki, uczy się przez obserwacje otoczenia. Pierwszymi nauczycielami są zawsze rodzice. Przy rodzicach dziecko uczy się pierwszych słów, rozpoznawania emocji – stawia pierwsze kroki. Świadomy i mądry rodzic dba z największą starannością o rozwój swojego dziecka, ale nie zawsze może mu poświęcić tyle czasu ile maluch potrzebuje. Figulina to najbardziej rozwojowe zajęcia zapewniające pomoc w organizowaniu warsztatów sportowych, warsztatów tanecznych, zajęć dodatkowych wspierających edukację , zajęć tanecznych i sportowych w placówkach szkolnych i przedszkolnych.

Na naszych zajęciach każdy krok ma znaczenie…

 

Leć jak motyl „i nigdy ….nie daj sobie wmówić ze czegoś nie potrafisz”.

Figulina to gąsienica, z której za moment powstanie piękny motyl. Baw się i pracuj każdego dnia aby zostać mądrym i pięknym motylem. Rozwijaj pasję, poznaj samego siebie, poznaj świat. Leć jak motyl „i nigdy ….nie daj sobie wmówić ze czegoś nie potrafisz”. Ruch to zdrowie, taniec to witamina życia – subtelny balans pomiędzy ideałem, a pięknem . Rozwiń skrzydła , zdrowo i bezpiecznie wkraczaj w każdy kolejny etap lotu. Tańcz i śmiej się , płacz kiedy łzy cisną się do oczu . Zapewnij sobie prawdę w życiu i odwagę żeby zmienić to co złe. Motywuj się do działania – żyj i szanuj każdego motyla , którego skrzydła nadają koloru szarej codzienności.

Ostatnio na Facebooku

Facebook Pagelike Widget

Nie trać czasu

Dołącz do nas już dziś!

Zapewnij sobie prawdę w życiu i odwagę żeby zmienić to co złe. Motywuj się do działania – żyj i szanuj każdego motyla, którego skrzydła nadają koloru szarej codzienności.

Zapisz dziecko lub siebie!